Bizi Arayın

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş’ta Yaşam
İstanbul’un kültürel açıdan çeşitlilik arz eden ilçelerinden biri olan Beşiktaş’ta satılık daire arayanlar farklı konseptlede pek çok alternatif bulabilir.

Arnavutköy Mahallesi satılık daire ilanları içerisinde, mahallenin farklı noktalarında dubleks, müstakil, apartman dairesi tarzında satılık daireler arasından tercihinize uygun seçim yapabilirsiniz. Bebek-Arnavutköy Caddesi’nde bulunan ve Beşiktaş sahilini içine alan Arnavutköy Mahallesi’nde 1806 yılından kalan Beyhan Sultan Çeşmesi, bölgedeki tarihi yapılardandır. Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı Arnavutköy Sosyal Tesisleri’nde ailenizle ya da misafirleriniz ile yemek yiyebilir, düğün ve toplantı gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Kafe ve restoranların çok sayıda olduğu mahallede çok sayıda balık lokantası vardır.

Beşiktaş Bebek Mahallesi satılık daire ilanları ile ilgilenenler, aradıkları şartlara uygun farklı standartlarda satılık daire bulabilirler. Bebek Mahallesi’nin sahili; yürüyüş, koşu ve egzersiz yapmanız için oldukça ideal bir mekandır. Temiz havası ve sosyal imkanları ile Bebek sahilde spor yaptıktan sonra dinlenebilir, Bebek Parkı’nda deniz havası ile birlikte yeşilin sonsuzluk vadeden güzelliğini yaşayabilirsiniz. Harika bir mekana sahip olan Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezi, Aşiyan Müzesi, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alarm Film Merkezi ve Aşiyan Parkı, mahallenin sınırları içerisindedir.

Özel okul ve hastanelerin bulunduğu Ulus Mahallesi satılık daire seçeneklerine yaşamınızı sürdürmek ve yatırım yapmak üzere pek çok alternatif bulabilirsiniz. Sitelerin ve toplu konutların bulunduğu Ulus Mahallesi, ulaşım açısından avantajlı bir noktadadır. Mahalleden İstanbul’un pek çok noktasına toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsiniz.

Levent Mahallesi satılık daire ilanları, oldukça fazla ilgi görür. Beşiktaş Akatlar Sports Hall’e çok yakın olan mahalle, canlı ve dinamik bir yapıya sahiptir. İş Sanat Kültür Merkezi’ni içine alan Levent Mahallesi’ndeki alışveriş merkezlerinde hem çocuklarınızla vakit geçirebilir hem de ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Beşiktaş Dikilitaş Mahallesi satılık daire arayışındaysanız Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi’nin bu mahallede olması da tercihlerinizi etkileyecek noktalardan olabilir. Beşiktaş satılık daire ilanlarından dilediğinizi seçerek burada yaşayabilir veya yatırım amaçlı daire satın alabilirsiniz.

Beşiktaş Semtleri
Abbasağa Satılık Ev İlanları
Akaretler Satılık Ev İlanları
Akat Satılık Ev İlanları
Akatlar (Akat Mh.) Satılık Ev İlanları
Balmumcu Satılık Ev İlanları
Bebek Satılık Ev İlanları
4.Levent (Konaklar Mh.) Satılık Ev İlanları
Arnavutköy Satılık Ev İlanları
Etiler Satılık Ev İlanları
Levent Satılık Ev İlanları
Maçka Satılık Ev İlanları
Ortaköy Satılık Ev İlanları
Zincirlikuyu Satılık Ev İlanları
Çırağan (Yıldız Mh.) Satılık Ev İlanları
Gayrettepe Satılık Ev İlanları
Hüsrev Gerede Satılık Ev İlanları
Levazım Satılık Ev İlanları
Nispetiye (Nisbetiye Mh.) Satılık Ev İlanları
Valideçeşme (Vişnezade Mh.) Satılık Ev İlanları
Beşiktaş Mahalleleri
Abbasağa Mh. Satılık Ev İlanları
Sinanpaşa Mh. Satılık Ev İlanları
Cihannüma Mh. Satılık Ev İlanları
Vişnezade Mh. Satılık Ev İlanları
Balmumcu Mh. Satılık Ev İlanları
Dikilitaş Mh. Satılık Ev İlanları
Yıldız Mh. Satılık Ev İlanları
Arnavutköy Mh. Satılık Ev İlanları
Kuruçeşme Mh. Satılık Ev İlanları
Konaklar Mh. Satılık Ev İlanları
Levent Mh. Satılık Ev İlanları
Muradiye Mh. Satılık Ev İlanları
Türkali Mh. Satılık Ev İlanları
Mecidiye Mh. Satılık Ev İlanları
Ortaköy Mh. Satılık Ev İlanları
Gayrettepe Mh. Satılık Ev İlanları
Kültür Mh. Satılık Ev İlanları
Levazım Mh. Satılık Ev İlanları
Nisbetiye Mh. Satılık Ev İlanları
Ulus Mh. Satılık Ev İlanları
Projeler
Polat Akatlar
Yooistanbul

3 Mük
Göre sırala:

Compare listings

Karşılaştırmak