Düzenli Bilgi Akışı

Tüm pazarlama ve satış aktiviteleri sonucunda elde edilen veriler ve sonuçlar, projenin gelecek planlamalarında kullanılmak üzere düzenli ve takip edilebilir bir formatta İZ GAYRİMENKUL tarafından iş ortağına sunulur.

Aylık satış rakamlarından daire tiplerinin satış performansına, reklam ve P&R dönüşlerinden ziyaretçi kaynaklarına kadar proje ile ilgili tüm veriler derlenerek iş ortağına belirli periyotlarda sunulur.

Böylece İZ GAYRİMENKUL’un göstermiş olduğu performans, iş ortağı tarafından yakından takip edilerek projenin öngörülen hedefler doğrultusunda güncel pozisyonu mercek altına alınır.

2. El Satışlar

Projeden satın aldığı gayrimenkulü projenin satışları devam ederken herhangi bir sebeple satmak isteyen müşterilerin bu ihtiyaçları, projenin menfaatleri doğrultusunda İZ GAYRİMENKUL ekibi tarafından organize edilir.

Satışları devam eden bir projenin fiyat politikaları ve satış stratejilerinin aksamadan devam edebilmesi için proje içindeki ikinci el satışların da kontrol altında tutulması gerekmektedir.

İZ GAYRİMENKUL, ikinci el satışların projenin satış sürecini aksatmaması için gerekli faaliyetleri iş ortağı adına organize eder.

Aradığınız gayrimenkulü bulamadınız mı?

Bizi arayın. Aradığınız gayrimenkulü size kısa sürede bulalım. 0212 236 96 18

İz Gayrimenkul