Düzenli Bilgi Akışı & 2. El Satışlar

Düzenli Bilgi Akışı & 2. El Satışlar

Tüm pazarlama ve satış aktiviteleri sonucunda elde edilen veriler ve sonuçlar, projenin gelecek planlamalarında kullanılmak üzere düzenli ve takip edilebilir bir formatta İZ GAYRİMENKUL tarafından iş ortağına sunulur.

Aylık satış rakamlarından daire tiplerinin satış performansına, reklam ve P&R dönüşlerinden ziyaretçi kaynaklarına kadar proje ile ilgili tüm veriler derlenerek iş ortağına belirli periyotlarda sunulur.

Böylece İZ GAYRİMENKUL’un göstermiş olduğu performans, iş ortağı tarafından yakından takip edilerek projenin öngörülen hedefler doğrultusunda güncel pozisyonu mercek altına alınır.

2. El Satışlar

Projeden satın aldığı gayrimenkulü projenin satışları devam ederken herhangi bir sebeple satmak isteyen müşterilerin bu ihtiyaçları, projenin menfaatleri doğrultusunda İZ GAYRİMENKUL ekibi tarafından organize edilir.

Satışları devam eden bir projenin fiyat politikaları ve satış stratejilerinin aksamadan devam edebilmesi için proje içindeki ikinci el satışların da kontrol altında tutulması gerekmektedir.

İZ GAYRİMENKUL, ikinci el satışların projenin satış sürecini aksatmaması için gerekli faaliyetleri iş ortağı adına organize eder.

Hizmet Detayları

Sizi Arayalım

Formu Doldurun, sizi arayalım

KVKK aydınlatma metnini okudum.
Kampanyalardan haberdar olmak için benimle iletişim kurulmasını onaylıyorum.

İletişim Bilgileri

Hoşsohbet Sok. No:1 Balmumcu - Beşiktaş / İSTANBUL

0(212) 236 96 18 info@izgayrimenkul.com

Biz Sizi Arayalım

Formu doldurun, biz sizi arayalım

© 2024 İz Gayrimenkul, Tüm hakları saklıdır.