Bizi Arayın

Satış Ekibi Yönetimi

Milyonlarca dolar yatırım yapılarak oluşturulan bir projenin temsil yüzü olan satış ekibinin kalitesinden, eğitiminden ve performansından iş ortağına karşı İZ GAYRİMENKUL sorumludur.

İZ GAYRİMENKUL, projenin satış başarısındaki en önemli faktörlerden biri olan ve müşteri ilişkilerini gerçekleştiren satış ekibinin verimliliği için tüm detayları iş ortağı adına organize eder.

İZ GAYRİMENKUL’un Pazarlama ve Satış Departmanı’nda yer alan çalışanların performansı aylık değerlendirme yöntemleriyle sürekli olarak ölçümlenir. Müşteri karşısında aynı dilden konuşan tüm çalışanların verimli ve etkili iş üretebilmeleri için yıllık bir eğitim programı uygulanır.

İZ GAYRİMENKUL Merkez Pazarlama Ekibi, satış ekibinin telefonda gerçekleştirdiği sunumları ve yüz yüze gerçekleşen sunumları belirli periyotlarda müşteri görüşmelerine katılarak ve bizzat müşteri temsilcilerinden sunum alarak sürekli denetler.Bu denetimler sonucunda, varsa sunum hatalarını düzeltir ve sunum kalitesini artırmak için gerekli kişisel eğitimleri yapar.

Ayrıca İZ GAYRİMENKUL, motivasyonu en üst seviyede tutacak ödülprogramlarını uygulayarak satış ekibinin başarısını sürekli destekler.

Hizmet Detayları

Sizi Arayalım

Formu Doldurun, sizi arayalım.

Sizin için ne yapabiliriz?

Mülkünüzü Satmak ya da Kiralamak için bizi arayın.
Profesyonel ekibimiz, en iyi sonuçları almanız için çalışmaya başlasın.

Compare listings

Karşılaştırmak